AML analītiķis

Renesource Capital ir Latvijā reģistrēta ieguldījumu brokeru sabiedrība. Renesource Capital ir vecākā, neatkarīgā, privātā ieguldījumu brokeru sabiedrība Latvijā un Baltijas valstīs, kas dibināta 1998.gadā. Renesource Capital ir Finanšu un Kapitāla Tirgus komisijas (FKTK) licencēts un regulēts ieguldījumu pakalpojumu sniedzējs.

Renesource Capital piedāvā pilnu ieguldījumu pakalpojumu spektru, sākot no klasiskām brokeru un depozitārām operācijām biržas un ārpus biržas tirgos ar tādiem finanšu instrumentiem kā akcijas, obligācijas, ieguldījumu fondi, valūtas, dārgmetāli, fjūčeri, opcijas, kontrakti par cenu starpību (CFD), derivatīvi uz izejvielām un precēm, kā arī pakalpojumus ar paaugstinātu pievienoto vērtību, kā vērtspapīru aizdevumu un aizņemšanās darījumus, individuālo portfeļu (aktīvu) pārvaldīšanu, finanšu konsultācijas, tirgus izpēti, korporatīvos finanšu pakalpojumus (vērtspapīru emisijas organizēšana, investoru un kapitāla piesaiste), kā arī Klienta vajadzībām pielāgotus finanšu risku vadības pakalpojumus (hedžēšanās stratēģijas izstrāde u.c.).

Pienākumi:

  • Veikt klientu izpēti (KYC) t.sk. padziļinātu klientu izpēti (EDD);
  • Veikt klientu veikto darījumu pastāvīgu uzraudzību un padziļinātu darījumu izpēti, t.sk. pret starptautisko sankciju sarakstiem;
  • Analizēt un identificēt aizdomīgus un neparastus darījumus;
  • Identificēt un pārbaudīt iespējami saistīto personu darījumus;
  • Veikt darījumu analīzi un dokumentēt analīzes rezultātus;
  • Sagatavot ziņojumus Finanšu Izlūkošanas dienestam par neparastiem un/vai aizdomīgiem darījumiem;
  • Izstrādāt un saskaņot t.sk. veikt grozījumus Sabiedrības iekšējos tiesību aktos NILLTPFN jomā;
  • Konsultēt Sabiedrības darbiniekus par Sabiedrības iekšējos tiesību aktos NILLTPFN jomā noteikto prasību atbilstošu izpildi.

Prasības:

  • Vismaz 3 gadu darba pieredze NILLTPFN novēršanas jomā;
  • Augstākā izglītība ekonomikā – finansēs un/ vai jurisprudencē;
  • Teicamas mutiskas un rakstiskas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Analītiska domāšana, pievēršot uzmanību detaļām;
  • Spējas sasaistīt informāciju par biznesu ar iespējamiem AML/ NILLTPFN riskiem;
  • Atbilstoša AML sertifikācija, vēlams ACAMS sertifikāts;
  • Nozari regulējošo likumu, noteikumu un citu normatīvo aktu prasību pārzināšana NILLTPF novēršanas jomā;
  • Spēja mutiski un rakstveidā secīgi un loģiski formulēt un pamatot savu viedokli;

Piedāvājam:

  • Darbu modernā, dinamiskā un draudzīgā darba vidē;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, profesionālu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Profesionālās attīstības iespējas starptautiskā darba vidē.

Sūtiet CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: careers@renesource.com , norādot amatu “AML analītiķis”.

Darba vieta: Duntes iela 15a, Rīga

Darba laiks: Pilna laika darbs

Valodu prasības: Latviešu, Angļu, Krievu

Kontaktpersona: Personāldaļa

Telefons: +371 67 092 737

Reģistrācijas numurs: 40003415571

URL: www.renesource.com

Risk Disclosure Statement. Margin transactions (Forex, contracts for difference CFD, futures and futures options, stock options, REPO transactions, transactions in over-the-counter derivatives and transactions using broker credit, including selling short) involve higher risk. The level of risk increases with the leverage ratio. As the result of margin transactions, relatively high profits are possible with low level of initial investments, as well as significant losses which may exceed the principal amount of investments or the amount of the collateral. Please ascertain whether margin transactions in their essence and content suit the risk profile that was assigned to you by AS IBS Renesource Capital and whether the content of margin transactions corresponds to your investment goals.